Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Credit Agricole pozwala podpisywać umowy w oddziale za pomocą aplikacji. Ale nie jest to jeszcze mobilna autoryzacja

Nowy moduł pojawi się w aplikacji Credit Agricole po pobraniu najnowszej aktualizacji z marketów Google Play i App Store

Credit Agricole przygotował nową wersję aplikacji mobilnej, w której pojawił się moduł umożliwiający podpisywanie w oddziałach aneksów do już zawartych oraz nowych umów, np. kredytowych. Klienci za pomocą nowego rozwiązania mogą także zatwierdzać aneksy do umów o prowadzenie rachunków bieżących oraz kart kredytowych. W najbliższej przyszłości za pomocą apki klienci będą mogli też zatwierdzać nowe umowy o kartę i kredyt konsolidacyjny.

Przeczytajcie także: Credit Agricole też oferuje karty dla graczy

Jak to działa? W przypadku kredytu, doradca po sprawdzeniu z klientem zdolności kredytowej i ustawieniu parametrów produktu, może jako formę finalizacji wybrać aplikację mobilną. Klient zapoznaje się w niej z dokumentami i zatwierdza umowę. Kredyt uruchamiany jest online a środki przesyłane na wskazany rachunek. Jak donosi biuro prasowe Credit Agricole, analogiczny moduł funkcjonuje już on ponad roku w serwisie internetowym banku.

Przeczytajcie także: Promocja na terminale od Credit Agricole i Elavonu

Co ciekawe kilka banków (mowa np. o mBanku czy PKO BP) za pomocą aplikacji mobilnej pozwala już zatwierdzać różne operacje realizowane w oddziale i wykorzystuje do tego mobilną autoryzację, służącą przede wszystkim do zatwierdzania przelewów internetowych. Credit Agricole na razie mobilnej autoryzacji nie oferuje a najpopularniejszym sposobem potwierdzania transakcji zlecanych przez serwis www pozostają tu kody SMS. Warto dodać, że przy zdalnej weryfikacji tożsamości klientów, pozyskiwanych za pomocą oddzielnej aplikacji, Credit Agricole korzysta z rozwiązań wrocławskiego fintechu Identt.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies