Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
NEWS
Revolut Bank już oficjalnie w Polsce. Zaproszenia do skorzystania z usługi będą wysyłane stopniowo

Revolut potwierdza dzisiejsze doniesienia cashless.pl. Uruchamia w Polsce bank, a klienci zyskają konta objęte gwarancjami litewskiego nadzoru

Revolut poinformował przed chwilą, że zaprasza pierwszych klientów w Polsce do założenia konta w swoim europejskim banku, Revolut Bank. Tym samym potwierdził dzisiejsze doniesienia cashless.pl.

Zaproszenia otrzymają w pierwszej kolejności klienci najaktywniej korzystający z usług brytyjskiego fintechu. W kolejnych tygodniach otrzymają je pozostali klienci. Po udanych testach na Litwie Polska jest pierwszym rynkiem zagranicznym, na którym klienci Revoluta otrzymają dostęp do jego usług bankowych.

Przeczytajcie także: Revolut Bank już w Polsce?

Od teraz klienci Revolut Bank będą mogli deponować swoje wynagrodzenia na kontach bankowych zabezpieczonych przez litewski rządowy system ubezpieczeń inwestycji i depozytów. Ci, którzy otrzymają zaproszenie, będą mogli zamienić swoje konto i w kilka minut przenieść środki z podmiotu działającego w oparciu o licencję pieniądza elektronicznego (Revolut Payments) do podmiotu z licencją bankową (Revolut Bank).

Przeczytajcie także: MojeID zapewnia już dostęp do aplikacji mObywatel

Fintech dodaje w komunikacie, że bankowe konta depozytowe to dopiero początek. Revolut planuje rozszerzenie oferty w Polsce o nowe usługi, w tym produkty kredytowe.

Zaproszeni klienci będą mogli otworzyć konto w Revolut Bank, które zapewnia dostęp do nowych produktów, lub korzystać z aplikacji i kart Revoluta na dotychczasowych zasadach.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies