Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mBank zapowiada nowości w ofercie: wprowadzi aplikację Junior dla dzieci oraz kartę bez plastiku

Nowa karta mBanku będzie dostępna już dzisiaj. Na razie nie wiadomo, kiedy konkretnie do oferty wejdzie aplikacja Junior

mBank opublikował nowy regulamin swoich usług wchodzący w życie już dziś. Przy okazji instytucja zdradziła dwie nowości, jakie wkrótce znajdą się w jej ofercie. Chodzi o nową kartę wydawaną bez plastiku oraz aplikację mobilną Junior. Z nadesłanej przed chwilą informacji prasowej mBanku wynika, że kartę będzie można zamawiać już dzisiaj. Natomiast wejście do oferty aplikacji Junior mBank zakomunikuje w oddzielnej korespondencji.

Przeczytajcie także: Zobaczcie jak Google Pay rośnie w Polsce

Jeśli chodzi o nową kartę, będzie miała wyłącznie postać wirtualną. Jej dane będą dostępne w aplikacji mobilnej mBanku. Karta będzie mogła służyć do płatności internetowych oraz zbliżeniowych, za pomocą różnych portfeli cyfrowych oferowanych przez instytucję (np. Apple Pay czy Google Pay). Funkcja zbliżeniowa karty będzie włączona automatycznie. Od razu zatem po wydaniu karty będzie można zacząć nią płacić.

Druga nowość to aplikacja Junior przeznaczona dla dzieci w wieku poniżej 13 lat. Apka będzie zawierała szereg funkcji umożliwiających pociechom naukę i korzystanie z nowoczesnych finansów. mBank Junior ma być kierowany do dzieci korzystających z konta Junior. Funkcjonalność nowej apki mBanku dla najmłodszych klientów będzie jednak ograniczona, nie będzie można za jej pomocą np. generować kodów Blik.

Przeczytajcie także: Google Pay w mBanku bez PIN-u na terminalu

mBank nie jest pierwszą instytucją na rynku, która zaoferuje takie usługi. Aplikacja dla dzieci już od dawna znajduje się w ofercie np. PKO BP a z kolei karty wyłącznie w formie wirtualnej wydaje w Polsce m.in. czeski fintech Twisto. Niemniej nie jest to jeszcze standard, a mBank uzupełniając portfolio swoich usług o nowe produkty trafia do awangardy polskiego rynku w tych obszarach. Warto przypomnieć, że kartę i aplikację dla dzieci proponuje polskim klientom także Revolut.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies