Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe wdrożenie spółki Symmetrical. Dostęp do pensji na życzenie zyska 90 tys. pracowników

Z narzędzia firmy Symmetrical, poprawiającego płynność finansową, będą mogli korzystać pracownicy firm używających oprogramowania enova365

Symmetrical.ai to narzędzie przygotowane przez Symmetrical Labs, polsko-brytyjski fintech, oferujący pracownikom firm rozwiązania poprawiające ich płynność finansową, np. pensję na życzenie. Dotychczas usługi dostarczane przez Symmetrical wdrażały u siebie poszczególne firmy, np. Santander czy Oknoplast. Dzięki integracji z systemem enova365 możliwość wypłacania pensji na życzenie zyskają wszystkie firmy korzystające z popularnego systemu ERP (oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem).

Przeczytajcie także: Aplikacja Symmetrical pozwala wcześniej odebrać wynagrodzenie

Pracodawcy korzystający z enova365 będą mieli możliwość elastycznego naliczania pensji oraz jej wypłacania w dowolnym momencie okresu rozliczeniowego. Zatrudnieni nie będą musieli czekać na wypłatę do pierwszego, bo zyskają dostęp do już wypracowanego przez siebie wynagrodzenia w czasie rzeczywistym. Wystarczy, że korzystając z aplikacji mobilnej Symmetrical, wybiorą dostępną kwotę, a środki od razu zostaną przelane na ich konto bankowe. Jak zaznacza Symmetrical, pozwoli im to zaoszczędzić nawet do kilku tysięcy złotych rocznie na kosztach pożyczek, kredytów gotówkowych czy kart kredytowych.

Przeczytajcie także: Inwestorzy uwierzyli w Symmetrical Labs. Spółka dostanie 25 mln zł

Dzięki integracji z Symmetrical.ai pracodawcy mogą naliczać i wypłacać pensję w sposób w pełni zautomatyzowany. Zapewnienie pracownikom wcześniejszego dostępu do zarobionych środków nie wiąże się z większym nakładem pracy po stronie działu HR ani nie obciąża przepływów finansowych pracodawcy. Symmetrical.ai zostanie udostępnione 90 tys. pracowników firm, korzystających z enova365 i posiadających aktualną gwarancję, w ramach bieżącej aktualizacji. Aby udostępnić możliwość występowania o pensję na życzenie pracodawca musi wcześniej podpisać umowę z Symmetrical.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies