Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PIĘCIOLECIE CASHLESS.PL
Pięć wywiadów na pięciolecie cashless.pl. Bohaterem drugiego odcinka jest Przemek Gdański

Zapraszamy do Cashless Club i wysłuchania pięciu wywiadów, które z okazji pięciolecia serwisu przeprowadziliśmy z Adrianem Kurowskim, Przemkiem Gdańskim, Bartoszem Ciołkowskim, Michałem Bolesławskim i Joanną Erdman

Pięć lat minęło jak jeden dzień. Drodzy Czytelnicy! Serwis cashless.pl świętuje pięciolecie swojego istnienia. Z tej okazji redakcja poprosiła pięć uznanych osobistości świata finansów, bankowości i płatności, by uchyliły nieco rąbka tajemnicy i dały Wam się poznać z bardziej prywatnej strony.

Przeczytajcie także: Oto 13 fintechowych kart dla Polaka

O rozmowę poprosiliśmy: Adriana Kurowskiego, dyrektora Visa w Polsce, Przemka Gdańskiego, prezesa BNP Paribas, Bartosza Ciołkowskiego, szefa Mastercard w Polsce, Michała Bolesławskiego, wiceprezesa ING Banku Śląskiego oraz Joannę Erdman, dyrektor ds. projektów strategicznych w mBanku oraz najbardziej wpływową kobietę branży płatniczej w 2019 r.

Przeczytajcie także: Polecenie zapłaty w Polsce się nie przyjęło?

Wywiady można obejrzeć w serwisie cashless.pl, na naszym kanale na YouTubie, a niebawem też wysłuchać w serwisach streamingowych, np. na platformie Spotify. W pierwszym podcaście rozmawiawialiśmy z Adrianem Kurowskim, dyrektorem Visa w Polsce. Zapraszam na drugi odcinek, w którym gościliśmy Przemka Gdańskiego, prezesa BNP Paribas.

Premiera kolejnej części za tydzień, w następny poniedziałek. Serdecznie zapraszamy. Oglądajcie do końca, bo dla naszych gości przygotowaliśmy oryginalne niespodzianki. Partnerem podcastów jest Visa.

KATEGORIA
NASZ GOŚĆ
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies