Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Za kilka dni premiera Mobvoi TicWatch Pro 3. To może być najszybszy zegarek z Google Pay

Dodatkowo dwuwarstwowy wyświetlacz powinien wydłużyć czas pracy smartwatcha na jednym ładowaniu, co zapewne docenią nie tylko fani płatności mobilnych takich jak Google Pay

Do internetu wyciekły informacje na temat zegarka TicWatch Pro 3, który oficjalnie ma zostać zaprezentowany pod koniec tego tygodnia. Produkt firmy Mobvoi przyciąga uwagę przede wszystkim za sprawą procesora Snapdragon 4100, czyli najnowszej jednostki stworzonej z myślą o gadżetach ubieralnych. W zestawieniu z poprzednią generacją procesorów Snapdragona ma on zapewniać o 85 proc. większą moc procesora i o 150 proc. lepszą wydajność grafiki.

Przeczytajcie także: Nowe zastosowanie podpisu mSzafir

W informacji na temat chińskiego smart zegarka z pewnością istotne są także dane dotyczące ekranu. Będzie on dwuwarstwowy, co pozytywnie wpłynie na długość czasu pracy na jednym ładowaniu. Główna, kolorowa warstwa 1,4-calowego wyświetlacza AMOLED, będzie prezentować większość informacji. Z kolei warstwa monochromatyczna pomoże oszczędzać energię i poda tylko podstawowe informacje: datę czy godzinę. W połączeniu z akumulatorem o pojemności niespełna 600 mAh może to dać ciekawe efekty.

Przeczytajcie także: Już można zarządzać subskrypcjami w aplikacji Revolut

Smartwatch współpracujący z platformą WearOS, czyli wersją Androida na sprzęt ubieralny, wyposażono też w 1 GB pamięci operacyjnej oraz 8 GB pamięci na dane. Producent nie zapomniał o modułach GPS i NFC. Ten ostatni zapewni możliwość korzystania z płatności Google Pay. Zegarek o wadze około 40 g jest ponoć wodoodporny i zapewni użytkownikowi dostęp m.in. do funkcji monitorowania snu, poziomu stresu czy poziomu hałasu w otoczeniu. Nie mogło oczywiście zabraknąć aplikacji treningowych. Cena nowego produktu na razie nie jest znana.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies