Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao ma ofertę dla najzamożniejszych klientów. Konto Private Banking jest przeznaczone dla milionerów

Użytkownicy mogą liczyć m.in. na bezpłatny rachunek inwestycyjny w Biurze Maklerskim Pekao

Bank Pekao poinformował o wprowadzeniu rachunku dla zamożnych klientów. Nowe Konto Private Banking przeznaczone jest dla osób z aktywami powyżej miliona złotych. Właściciel rachunku jest m.in. zwolniony z opłat za polecenia przelewów, zlecenia stałe czy wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie. Indywidualny model współpracy pomoże opracować doradca.

Przeczytajcie także: Metoda kradzieży "na wnuczka" przechodzi do internetu

Instytucja wśród korzyści nowego konta wymienia kartę World Elite Debit Mastercard, dzięki której klient nie musi martwić się o płatności za granicą. Plastik samodzielnie rozpoznaje walutę i obciąża odpowiednie konto. A w przypadku braku rachunku w danej walucie kwota płatności ma być przeliczona po atrakcyjnym kursie. Konto wraz z kartą zapewniają także dostęp do saloników lotniskowych na całym świecie dzięki aplikacji Lounge Key (dwie wizyty w roku są bezpłatne).

Klient może również wybrać kartę kredytową Pekao Visa Infinite, która zapewnia nielimitowaną, priorytetową odprawę przed odlotem z Lotniska Chopina – Fast Track. Ta usługa dla użytkowników Konto Private Banking jest darmowa. Kolejnym udogodnieniem jest całodobowa infolinia bankowości prywatnej, z pomocą której można realizować dyspozycje dotyczące konta lub karty.

Przeczytajcie także: Kolejna firma umożliwia rozłożenie składki ubezpieczeniowej na 12 rat

Pekao wraz z nowym kontem udostępnił nowe Konto Oszczędnościowe Private Banking z oprocentowaniem 1 proc. w skali roku dla nowych klientów do kwoty 500 tys. zł przez pierwszych 90 dni oraz 0,2 proc. w skali roku dla całego salda środków zgromadzonych na koncie dla wszystkich klientów. Z kolei w ofercie inwestycyjnej można znaleźć fundusze kilkunastu polskich i zagranicznych towarzystw funduszy inwestycyjnych oraz promocje.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies