Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
First Data Polska pozyskała nowego, dużego klienta. Od teraz terminale Polcard działają w marketach Media Markt

Spółka zainstalowała ponad 600 urządzeń we wszystkich 88 sklepach Media Markt w Polsce

First Data Polska poinformowała o wygranym przetargu i pozyskaniu nowego, dużego klienta. Od kilku tygodni jej terminale działają we wszystkich sklepach Media Markt, jednej z największych w Polsce sieci marketów z elektroniką. First Data Polska zainstalowała łącznie 630 urządzeń, obsługujących karty Diners Club, Mastercard i Visa, a także płatności Blikiem.

Przeczytajcie także: First Data Polska udostępniła aplikację mobilną

Z informacji First Data Polska wynika, że nowe urządzenia oferują też dodatkowe funkcje, takie jak cashback (możliwość wypłaty gotówki przy okazji płatności za zakupy) i usługę DCC (możliwość płatności w walucie karty). W komunikacie związanym z nową umową podkreśla się szczególnie wprowadzenie Blika, z którego wcześniej klienci Media Markt nie mogli korzystać.

Przeczytajcie także: Cała branża wspiera WOŚP

Co ciekawe instalacja nowych terminali w marketach Media Markt nastąpiła w czasie blokady gospodarczej związanej z pandemią koronawirusa. Oznacza to, że po ponownym otwarciu sklepów klienci zaczęli korzystać z nowych urządzeń, a wymiana terminali odbyła się w sposób niezauważalny dla nich. – Posiadamy ofertę usług, zaawansowanych technologicznie, które w znacznym stopniu wykraczają poza tradycyjne płatności. Warto tu wymienić choćby transakcje Blik, cashback czy płatności w różnych walutach. Obecnie klienci Media Markt mają w zasięgu ręki zdecydowanie więcej opcji niż tylko płatność za zakupy – mówi Krzysztof Polończyk, prezes First Data Polska.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies