Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Spółka First Data Polska udostępniła aplikację mobilną. Pomaga firmom korzystającym z jej terminali płatniczych

Aplikacja o nazwie OnePortal24 na razie jest dostępna na urządzenia z systemem Android

W markecie Google Play można znaleźć aplikację o nazwie OnePortal24. To mobilna wersja serwisu spółki First Data w Polsce, kierowana do akceptantów korzystających z terminali płatniczych tej firmy. Spółka pracuje także nad wersją oprogramowania na urządzenia z systemem iOS, które ma być dostępne w połowie bieżącego roku. Z deklaracji firmy wynika, że OnePortal24 to pierwsza tego rodzaju aplikacja mobilna na polskim rynku.

Przeczytajcie także: Wzrósł limit na płatności bez PIN

OnePortal24 umożliwia m.in. przeglądanie historii przyjętych transakcji płatniczych z ostatnich okresów. Pozwala też na dostęp do statystyk dotyczących liczby klientów, wartości obrotów, liczby i wartości transakcji zrealizowanych kartami poszczególnych organizacji płatniczych, itd. Dodatkowo użytkownicy aplikacji mają możliwość zapoznania się z ofertą różnych usług oferowanych przez FDP, np. możliwości przyjmowania płatności internetowych, itp.

Przeczytajcie także: Limit na transakcje bez PIN rośnie w całej Europie

Twórcy aplikacji podkreślają, że powstała przede wszystkim po to, by ułatwić dostęp do danych związanych z akceptacją kart. Dzięki apce właściciele firm mogą wygodnie przeglądać informacje także na smartfonach a nie tylko na komputerach czy tabletach. Ponadto nowym klientom aplikacja ułatwi proces aktywacji konta na portalu. OnePortal24 umożliwia dostęp do wszystkich funkcji, z których można korzystać za pośrednictwem webowej wersji serwisu.

Apka ma być rozwijana. Oprócz planowanego udostępnienia wersji na urządzenia z iOS FDP chce też wprowadzać nowe funkcje, jak np. możliwość logowania za pomocą biometrii czy komunikaty push z powiadomieniami o określonych przez użytkownika zdarzeniach.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies