Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
BPS goni SGB. Właśnie wprowadził Fitbit Pay i Garmin Pay

Wcześniej w ofercie spółdzielczej grupy znalazły się płatności mobilne Apple Pay, Google Pay i Blik

Biuro prasowe BPS pochwaliło się przed chwilą, że wszystkie banki z tego zrzeszenia oraz sam Bank BPS wdrożyły dzisiaj dwa nowe systemy płatności mobilnych. Mowa o Fitbit Pay i Garmin Pay. Oba rozwiązania to cyfrowe portfele w aplikacjach mobilnych możliwych do zainstalowania zarówno na urządzenia z systemami Android jak i iOS, które należy następnie powiązać z urządzeniami ubieralnymi (np. smartwatche) obu producentów.

Przeczytajcie także: Nowy cennik w Banku BPS

Z nowych usług mogą korzystać klienci banków spółdzielczych z grupy BPS posiadający karty jednej z dwóch najważniejszych w Polsce organizacji płatniczych, a więc Mastercarda i Visy. Fitbit Pay i Garmin Pay to kolejne w ostatnim czasie systemy płatności mobilnych, jakie znalazły się w ofercie spółdzielców z BPS. Wcześniej wdrożono tu Google Pay a później Apple Pay i Blika.

Przeczytajcie także: BPS wprowadza ujemne oprocentowanie

Ostatnimi nowościami technologicznymi BPS nadrabia zaległości wobec konkurencyjnego zrzeszenia banków spółdzielczych, a więc SGB. Bank ten od dłuższego czasu oferuje już klientom najszerszą na polskim rynku paletę rozwiązań do płatności mobilnych. Ostatnio udostępnił też nowoczesną aplikację mobilną. Więcej na jej temat w tekście Na polskim rynku zadebiutowała nowa aplikacja bankowa. SGB Mobile już do pobrania z App Store i Google Play.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies