Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Promocja Visy i wypożyczalni samochodów elektrycznych innogy go! Można jeździć taniej

Do zdobycia jest 10 lub 15 zł, a promocja trwa do wyczerpania voucherów

Jedna z największych w Europie wypożyczalni aut elektrycznych na minuty – innogy go! – wprowadza do swojej oferty promocyjny voucher. Firma przygotowała go we współpracy z Visa i Tpay. Klienci, którzy w niego zainwestują, mogą liczyć na kolejny voucher. Część wydanych pieniędzy wróci na ich konto w aplikacji, dzięki czemu możliwe będą kolejne przejazdy elektrycznym BMWi3. Oferta jest dostępna dla wszystkich użytkowników, ale można z niej skorzystać tylko raz.

Przeczytajcie także: To konto przypadnie do gustu ekologom

Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni użytkownicy innogy go! – wystarczy, że zarejestrują się lub zalogują na konto poprzez aplikację. W kolejnym kroku powinni wskazać kartę Visa jako źródło płatności za przejazdy. W zakładce "Subskrypcje i vouchery" użytkownicy znajdą Voucher Visa – proces jego zakupu przebiega standardowo, a wartość wynosi 40 zł. Klienci mogą wykorzystać te środki na przejazdy w ciągu 14 dni.

Przeczytajcie także: AXA wprowadza do oferty opaskę monitorującą parametry życiowe

Użytkownicy aplikacji, którzy opłacą voucher kartą Visa, automatycznie otrzymają zwrot części poniesionych kosztów. Nowi klienci płacący kartą Visa oraz osoby, które w czasie trwania promocji zmieniły formę płatności w usłudze na plastik tej organizacji, otrzymają 15 zł zwrotu. Dotychczasowi użytkownicy, którzy wcześniej jeździli z Visa w innogy go!, otrzymają 10 zł zwrotu. Kod aktywujący voucher nadejdzie mailem. Czas na jego wprowadzenie do aplikacji wynosi 10 dni, a na wykorzystanie środków 30 dni.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies