Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Warszawiacy polubili elektryczny carsharing. W Innogy go! zarejestrowało się już 44 tys. osób

Z usługi skorzystano już kilkadziesiąt tysięcy razy. W stolicy brakuje jednak punktów ładowania baterii

Wypożyczalnia elektrycznych aut na minuty Innogy go! ruszyła na dobre niecałe dwa miesiące temu, ale już można mówić o pierwszych sukcesach. Jak donosi serwis green-news.pl, ten największy w Polsce oraz jeden z największych na świecie w pełni elektryczny carsharing przyciągnął już w Warszawie dziesiątki tysięcy klientów.

– Aplikację zainstalowały i zarejestrowały się w niej już 44 tys. użytkowników, 24 tys. jechało BMW i3 od innogy przynajmniej jeden raz. W sumie z usługi skorzystano już kilkadziesiąt tysięcy razy. Około 15 proc. użytkowników jechało go! już co najmniej czterokrotnie, więc można zacząć nazywać ich stałymi klientami – czytam w green-news.pl.

Przeczytajcie także: Innogy uruchomił pierwszą taką wypożyczalnię w Warszawie

Z uzyskanych przez ten serwis informacji wynika także, że mieszkańcy stolicy i przyjezdni korzystający z oferty Innogy go! samochody wypożyczają głównie w weekendy oraz wieczorami. Firma ma też coraz więcej zgłoszeń od biznesu, który jest zainteresowany wynajmem tego typu pojazdów na wyłączność. Wypowiadający się dla serwisu green-news.pl przedstawiciele Innogy go! zwracają uwagę, że aby zaspokoić rosnące potrzeby, muszą uruchomić w Warszawie dodatkowych 150 lub więcej stacji ładowania baterii.

Przeczytajcie także: Warszawa chce elektrycznych samochodów wypożyczanych na minuty

W Warszawie oprócz Innogy go! działa kilka innych sieci carsharingowych, jak na przykład Trafficar, Panek czy 4mobility, ale żadna z nich nie oferuje wyłącznie samochodów elektrycznych. Natomiast wszystkie działają na podobnej zasadzie. Pojazd można wypożyczyć, instalując na smartfonie aplikację i dodając do niej kartę płatniczą, z której operator pobiera opłaty za przejechane kilometry i minuty. Więcej o Innogy go! w Warszawie przeczytacie tutaj.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies