Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cashless.pl w czołówce portali finansowych według raportu agencji Martis Consulting

Cashless.pl znalazł się na siódmej pozycji wśród najpopularniejszych w Polsce portali poświęconych tematyce finansowej

Analitycy agencji Martis Consulting opublikowali raport na temat aktywności i popularności m.in. dziennikarzy, blogerów i serwisów internetowych w mediach społecznościowych. W zestawieniu znalazł się również serwis cashless.pl, który uplasował się na bardzo wysokim 7. miejscu wśród portali tematycznych, ustępując takim tytułom jak money.pl, bankier.pl czy forsal.pl a wyprzedzając m.in. Strefę Inwestorów, parkiet.com czy analizy.pl.

Przeczytajcie także: Nowe logowanie biometryczne w aplikacji mBanku

W raporcie Martis Consulting wzięto pod uwagę m.in. zasięgi poszczególnych portali w takich serwisach, jak Twitter, Linkedin czy YouTube. Zasięg cashless.pl oszacowano na ponad 600 tys. użytkowników miesięcznie (dane z kwietnia bieżącego roku). Przypomnę, że aktualnie profil cashless.pl na Twitterze obserwuje ponad 2,7 tys. osób, na Linkedin – ponad 2,6 tys. osób a na Facebooku (który jednak nie był brany pod uwagę przez analityków Martis Consulting) – ponad 18 tys. osób.

Przeczytajcie także: Zobaczcie jak wygląda tegoroczna Mapa Polskiego Fintechu

Z danych porównywarki stron internetowych similarweb.com wynika, że cashless.pl cieszy się największą popularnością w Polsce wśród serwisów poświęconych tematyce nowoczesnych technologii w finansach. Natomiast ze statystyk narzędzia Google Analitycs wynika, że co miesiąc cashless.pl jest odwiedzany przez ponad 300 tys. unikalnych użytkowników, którzy generują 600 tys. odsłon. Poniżej zestawienie najpopularniejszych portali tematycznych z raportu Martis Consulting, opublikowane przez serwis Wirtualne Media.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies