Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Poznajcie Mapę Polskiego Fintechu 2020 i zwycięzców fintechowych nagród cashless.pl

Mapę zaprezentowaliśmy dzisiaj podczas Cashless Live, w trakcie którego ogłosiliśmy także zwycięzców nagród cashless.pl

Dziś o godz. 12 rozpoczął się trzeci program z cyklu Cashless Live. Zaprezentowaliśmy Mapę Polskiego Fintechu 2020. To trzecia edycja projektu, który po raz pierwszy przygotowaliśmy w 2018 r. Na tegorocznej Mapie znalazło się ok. 230 fintechów – o ok. 30 więcej niż przed rokiem. Obecne na Mapie firmy podzieliśmy na kilkanaście kategorii. Mapę Polskiego Fintechu wraz z podziałem na kategorie możecie zobaczyć w raporcie, który już można pobierać bezpłatnie klikając tutaj.

Przeczytajcie także: Zobaczcie Mapę Polskiego Fintechu 2020

Podczas dzisiejszego wydarzenia ogłosiliśmy także zwycięzców corocznych, fintechowych nagród cashless.pl. Przypomnę, że nagrody przyznajemy w czterech kategoriach. I tak tytuł Projekt Fintech 2020 (dla projektu realizowanego przez tradycyjne instytucje finansowe) zdobył mSzafir KIR-u. Tytuł Fintech Future 2020 (dla fintechu z największym potencjałem rozwoju) zdobyła spółka Autopay. Tytuł Osobowość Fintech 2020 (dla osoby o największym wpływie na branżę) zdobył Sebastian Ptak, prezes Blue Media. Wreszcie Fintechem Roku 2020 (spółką o największych sukcesach w ostatnich 12 miesiącach) została firma Autenti.

Przeczytajcie także: ING Księgowość dostępna dla wszystkich

Cały Cashless Live, z prezentacją Mapy Polskiego Fintechu 2020 oraz ogłoszeniem zwycięzców fintechowych nagród cashless.pl możecie obejrzeć na naszym kanale na YouTube, wystarczy kliknąć tutaj. Przypomnę, że Mapa Polskiego Fintechu 2020 powstała przy współpracy z fundacją Fintech Poland. Natomiast partnerami merytorycznymi dzisiejszego Cashless Live były firmy Mastercard, Visa oraz KIR.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies