Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe funkcje w aplikacji Transferwise. Możecie sprawdzić, kto z Waszych znajomych korzysta z usług fintechu

Fintech wprowadził też do apki natychmiastowe przelewy pomiędzy użytkownikami

Kilka dni temu w markecie Google Play pojawiła się duża aktualizacja aplikacji mobilnej Transferwise. Dzięki niej klienci dostali kilka ciekawych i nowych funkcji, wśród których na pierwszym miejscu wymieniłbym możliwość szybkiego sprawdzenia, kto ze znajomych w książce telefonicznej smartfona korzysta z usług Transferwise. Osoby te są oznaczone logo fintechu. Funkcja ta może się przydać, gdy na przykład chcecie drugiej osobie przesłać pieniądze.

Przeczytajcie także: Zwolnienia w Revolucie

Jednocześnie, jak wynika z informacji od dewelopera w markecie Google Play, fintech wprowadził natychmiastowe przelewy pomiędzy wszystkimi użytkownikami aplikacji, posiadającymi otwarty rachunek w Transferwise. W przypadku przelewów do osób posiadających konto w tej samej walucie są one bezpłatne. Dodatkowo użytkownicy aplikacji mogą dodawać do swojego profilu awatary w postaci zdjęć.

Przeczytajcie także: Transferwise wprowadza Apple Pay

Transferwise to firma, która specjalizuje się w przelewach międzynarodowych. Obsługuje transakcje w kilkudziesięciu walutach świata, w tym w złotych. Oferuje także wirtualny portfel, którym można zarządzać za pomocą aplikacji mobilnej, i do którego wydawane są rozliczeniowe karty z logo Mastercarda. Można je dodawać do portfeli umożliwiających zbliżeniowe płatności mobilne, takich jak Apple Pay, Garmin Pay, Google Pay i Fitbit Pay.

Fot. Transferwise

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies