Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Więcej Apple Pay dla klientów z Polski. Usługę udostępnił fintech Transferwise

Wcześniej użytkownicy kart Transferwise dostali możliwość dodawania ich do Google Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay

Jak doniósł jeden z czytelników cashless.pl, brytyjski fintech Transferwise, z którego usług mogą korzystać także klienci z Polski, umożliwił właśnie dodawanie swoich kart do portfela Apple Pay. Sprawdziłem i rzeczywiście stosowna informacja znajduje się już na polskiej stronie internetowej fintechu. Wcześniej użytkownicy kart Transferwise mogli już je dodawać do portfeli Fitbit Pay, Garmin Pay i Google Pay.

Przeczytajcie także: Transferwise udostępnia kolejne płatności mobilne

Transferwise to firma, która specjalizuje się w przelewach międzynarodowych. Obsługuje transakcje w kilkudziesięciu walutach świata. Oferuje także wirtualny portfel, którym można zarządzać za pomocą aplikacji mobilnej, i do którego wydawane są rozliczeniowe karty z logo Mastercarda. Transferwise umożliwia zakładanie rachunków m.in. w złotych co pozwala na odbieranie i zlecanie przelewów w polskiej walucie bez opłat. Pieniądze można także przewalutowywać po atrakcyjnych kursach.

Przeczytajcie także: Zdalne zakładanie rachunków dostępne w BNP Paribas

Apple Pay, to obok Google Pay najpopularniejszy w Polsce system zbliżeniowych płatności mobilnych. Na liście instytucji umożliwiających dodanie karty do tego portfela znajduje się kilkadziesiąt instytucji, w tym przede wszystkim większość dużych banków takich jak: BNP Paribas, ING, mBank, Pekao, PKO czy Santander a także wiele fintechów. Oprócz Transferwise są wśród nich m.in. Revolut, Dipocket czy Curve.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies