Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zmiany w bankowości internetowej mBanku. Nowe menu serwisu transakcyjnego od 20 maja już dla wszystkich

Nowe menu jest przez mBank stopniowo wprowadzane od połowy kwietnia. Za kilka dni będą z niego mogli korzystać już wszyscy klienci

mBank poinformował, że od 20 maja 2020 r. już wszyscy jego klienci powinni uzyskać dostęp do nowego menu w bankowości internetowej. Zamiast dziewięciu zakładek użytkownicy będą mieli do dyspozycji Pulpit z kontami, Płatności, Finanse i Pomoc. Pozostałe funkcje wyświetlą się dopiero po wybraniu jednej z powyższych opcji.

Przeczytajcie także: Revolut Junior już w Polsce

W zakładce Płatności zostały umieszczone: zlecanie przelew, historia operacji i zaplanowane płatności. Tu można dodać nowego odbiorcę do swojej listy płatności, zarządzać budżetem czy skorzystać z wymiany walut online.

Zakładkę Finanse należy wybrać, jeśli chcecie sprawdzić szczegóły rachunków lub otworzyć nowe konto dla siebie lub firmy, zmienić limity, zastrzec lub zlecić inną dyspozycję na kartach, zarządzać kredytami, oszczędnościami, ubezpieczeniami czy inwestycjami lub skorzystać z innych dodatkowych usług.

Przeczytajcie także: 78 mln transakcji Blikiem w I kw. 2020 roku

Z kolei w zakładce Pomoc umieszczono funkcje związane ze zmianą danych. Tu można złożyć dowolną dyspozycję, sprawdzić przesyłane przez bank wiadomości, zmienić telekod lub inne ustawienia serwisu transakcyjnego, porozmawiać z obsługą banku np. na czacie, sprawdzić oprocentowanie lokat lub znaleźć inny dokument, a także złożyć reklamację.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies