Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Banki też mogą skorzystać z promocji. Firma Finanteq oferuje im swoje usługi za darmo na czas pandemii

Promocyjna oferta obejmuje narzędzia Pocket Branch oraz Extentum

Finanteq, dostawca rozwiązań mobilnych dla sektora usług finansowych, poinformował, że do końca pandemii wywołanej przez koronawirusa banki mogą bezpłatnie korzystać z dwóch jej produktów. Pierwszym jest Extentum, czyli narzędzie do szybkiego tworzenia funkcji bankowości mobilnej i internetowej. Można je wykorzystać m.in. do digitalizacji procesów bankowych, które do tej pory dostępne były wyłącznie w oddziałach stacjonarnych.

Przeczytajcie także: Mastercard udziałowcem Blika

Lubelski fintech przekonuje, że z pomocą Extentum banki mogą wdrożyć potrzebne rozwiązania w ciągu kilku dni i nie będzie do tego wymagane tworzenie nowej wersji aplikacji. Drugim darmowym produktem jest Pocket Branch. Z jego pomocą klienci mogą kontaktować się z pracownikiem banku za pośrednictwem czatu wideo, audio lub tekstowego. Pocket Branch to zestaw narzędzi – można je wprowadzić do istniejących już aplikacji mobilnych i serwisów internetowych lub wdrożyć jako osobną aplikację.

Przeczytajcie także: Revolut zmieni numery niektórych rachunków

Przedstawiciele Finanteq zapewniają, że implementacja tych rozwiązań jest prosta, więc banki szybko mogą zacząć z nich korzystać. Pomoże to nie tylko samym instytucjom, ale też klientom, którzy np. będą mogli przeglądać informacje zawarte na ekranie wspólnie z doradcą. Promocja na te rozwiązania ma potrwać do momentu aż WHO poinformuje o zakończeniu pandemii. Na razie niewiele wskazuje na to, by Światowa Organizacja Zdrowia przygotowywała taki komunikat.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies