Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Oferty Junior z PKO i mBanku mają nową konkurencję. ING wprowadza karty dla dzieci w wieku poniżej 13 lat

Właścicielem nowej karty od ING pozostaje rodzic, który może nią zarządzać za pomocą aplikacji i serwisu internetowego

ING Bank Śląski poinformował o wprowadzeniu do swojej oferty nowej karty przedpłaconej Mastercard, która przeznaczona jest dla dzieci w wieku poniżej 13 lat. Posiadaczem karty pozostaje dorosły rodzić bądź opiekun. Karta kosztuje jednorazowo 15 zł, a później można z niej korzystać bezpłatnie przez trzy lata. Plastik można zamówić w aplikacji Moje ING mobile lub w internetowym serwisie transakcyjnym. Wysyłany jest tradycyjną pocztą.

Przeczytajcie także: mBank wprowadza nowe konto Junior dla dzieci

Właściciel karty może też nią w pełni zarządzać online. Może więc plastik aktywować i zasilać środkami, czasowo blokować lub zastrzegać na stałe, zmieniać limity transakcyjne albo ustawiać powiadomienia push o transakcjach. Dodatkowo nowym kartom można nadawać własne nazwy, co jest przydatne w sytuacji, gdy klient ma i korzysta z kilku różnych plastików. Kartą można płacić w sklepie stacjonarnym także zbliżeniowo, w internecie, wypłacać gotówkę z bankomatu oraz ze sklepów w ramach usługi cashback.

Przeczytajcie także: Revolut wprowadza ofertę dla dzieci

Nowa karta ING dla dzieci w wieku poniżej 13 lat to kolejna w ostatnim czasie oferta instytucji finansowej dla najmłodszych klientów. Niedawno mBank poinformował o wprowadzeniu do oferty rachunku osobistego z kartą o nazwie eKonto Junior. Produkt jest również kierowany do osób niemających jeszcze 13 lat. Rachunek o nazwie Junior znajduje się także już od dłuższego czasu w ofercie PKO BP. Rachunek płatniczy dla dzieci w wieku od 7 lat oferuje także Revolut, choć na razie tylko w Wielkiej Brytanii.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies