Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa opcja płatności na Allegro: kupony z aplikacji SkyCash

SkyCash przekonuje, że kupony Allegro to idealny pomysł na prezent w sytuacji, gdy nie można przekazać go osobiście

SkyCash poinformował na swojej stronie internetowej o wprowadzeniu nowej usługi w swojej aplikacji. To kupony umożliwiające płatności za zakupy na Allegro. Zdaniem SkyCash taki kupon to idealny pomysł na prezent w sytuacji, w której obecnie znajdują się klienci, a więc gdy nie mogą się spotykać i przekazywać prezentów osobiście.

Przeczytajcie także: Media Markt wchodzi na Allegro

SkyCash oferuje kupony Allegro w trzech wersjach cenowych: 25 zł, 50 zł, 100 zł. Aby kupić jeden z nich, należy na stronie głównej wybrać kafel "Doładowania" a następnie "Doładowania do gier". Wówczas wśród opcji pojawią się kupony na Allegro. Po wyborze wariantu cenowego należy przejść do płatności, którą można zrealizować z rachunku karty podpiętej do portfela Masterpass, albo bezpośrednio z rachunku osobistego za pośrednictwem przelewu typu pay by link. Numer kuponu podarunkowego znajdzie się w historii transakcji w apce SkyCash.

Przeczytajcie także: SkyCash ma nową konkurencję w Warszawie

Numer takiego kuponu można przesłać osobie, którą zamierza się obdarować. Ta, aby z niego skorzystać, podczas zakupów na platformie Allegro powinna wybrać płatność z góry i zaznaczyć opcję "Masz kod lub kartę podarunkową". Następnie powinna wprowadzić kod doładowania i zatwierdzić płatność, dzięki czemu należność zostanie obniżona o wartość kuponu. Z kuponu można też skorzystać w aplikacji Allegro, w której należy przejść do zakładki "Monety i kupony", gdzie wprowadza się numer kuponu. Po wykonaniu zakupów należy wybrać płatność z góry i zaznaczyć kupon.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies