Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Testy płatności mobilnych na stacjach Shell. Za korzystanie z myjni samochodowej można płacić w aplikacji wwwash.pl

Płatności mobilne za skorzystanie z myjni działają już na pierwszych trzech stacjach Shella w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie

Na pierwszych trzech stacjach Shella w Polsce udostępniono nowy, bezgotówkowy sposób płacenia za skorzystanie z automyjni. Mowa o aplikacji mobilnej wwwash.pl. Z nieoficjalnych informacji wynika, że po zakończeniu testów jeszcze w tym roku planowane jest wdrożenie aplikacji na wszystkich myjniach Shella w Polsce.

Przeczytajcie także: Millennium wdrożył płatności Garmin Pay

Aby bezgotówkowo zapłacić za mycie auta, wystarczy zainstalować na swoim smartfonie aplikację wwwash.pl i powiązać z nią kartę płatniczą. Następnie w aplikacji należy wskazać stanowisko, z którego chcecie skorzystać, oraz podać kwotę, jaką zamierzacie wydać na mycie. Po chwili, m.in. dzięki geolokalizacji, urządzenie w myjni otrzymuje te informacje i pozwala wybrać dowolny program czyszczenia samochodu.

Przeczytajcie także: Lidl wprowadził w Polsce płatności Lidl Pay

Aplikacja wwwash.pl to kolejna w ostatnich dniach informacja na temat rozwoju płatności mobilnych w branży paliwowej. Podobne rozwiązanie jak udostępnione przez wwwash.pl na myjniach przy stacjach Shella wkrótce pojawi się także na stacjach Orlenu. Funkcja taka ma zostać dodana do aplikacji Orlen Pay, o czym więcej w tekście Apple Pay, Google Pay i Blik. To nowości, które wkrótce znajdą się w Orlen Pay.

Fot. Flickr

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies