Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Dobra informacja dla klientów Millennium. Już mogą korzystać z płatności Garmin Pay

Na razie nowa usługa jest dostępna dla klientów Millennium posiadających karty Visa

Jeden z czytelników cashless.pl doniósł, że udało mu się dodać wydaną przez Millennium kartę do cyfrowego portfela Garmin Pay. Oznaczałoby to, że bank wywiązał się ze złożonej kilka tygodni temu deklaracji dotyczącej udostępnienia nowych płatności mobilnych jeszcze w marcu. Informację tę potwierdziło przed chwilą biuro prasowe Millennium. Z nowej usługi mogą na razie korzystać klienci banku posiadający karty z logo Visa.

Przeczytajcie także: Millennium zapowiada wdrożenie Garmin Pay

O tym, że Millennium zamierza zaoferować klientom Garmin Pay, mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl jako pierwsi pod koniec ubiegłego miesiąca. To wówczas instytucja zadeklarowała wdrożenie nowych płatności mobilnych jeszcze przed końcem I kw. 2020 r. Więcej na ten temat w tekście Niespodzianka dla klientów Millennium. Już w marcu do oferty banku trafią płatności Garmin Pay.

Przeczytajcie także: Klienci Citi mogą już korzystać z Apple Pay

Garmin Pay to zbliżeniowe płatności mobilne dla użytkowników smartwatchy firmy Garmin. Aby z nich korzystać, należy mieć odpowiedni zegarek i zainstalować aplikację mobilną na smartfonie z systemem Android lub iOS. Z apką trzeba też powiązać kartę jednego z banków współpracujących w obszarze płatności z producentem. W Polsce portfel Garmin Pay oferowany jest przez kilkunastu wydawców kart.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies