Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PKO wprowadza nową funkcję w iPKO biznes – klienci mogą zamawiać karty debetowe dla pracowników

Bank zapowiada kolejne nowości w bankowości internetowej. Pojawią się m.in. zaświadczenia i opinie bankowe oraz wnioski produktowe

PKO informuje o wprowadzeniu nowego rozwiązania w serwisie dla klientów korporacyjnych iPKO biznes. Przez bankowość elektroniczną będzie można zamawiać karty debetowe przeznaczone dla właścicieli i pracowników firm. Plastiki będą dostępne w trzech walutach (złoty, euro i dolar) i są przeznaczone dla przedsiębiorstw o przychodach powyżej 30 mln zł oraz dla samorządów.

Przeczytajcie także: PKO wstrzymuje zapowiedziane zmiany w cennikach i regulaminach

Karty zamawiać mogą użytkownicy iPKO biznes, którym administrator (przedstawiciel firmy lub banku) nada odpowiednie uprawnienia. Instytucja zapewnia, że proces składania wniosku jest intuicyjny i trwa zaledwie kilka minut. Jednocześnie bank informuje, że w najbliższym czasie pojawią się kolejne nowości. Obok zaświadczeń i opinii bankowych będą to wnioski produktowe dotyczące kart debetowych typu przedpłaconego, obsługi kredytów czy wypłat gotówki.

Przeczytajcie także: Płatności bez PIN do 100 zł. PKO i Pocztowy gotowe

Warto przypomnieć, że PKO wprowadził niedawno do iPKO biznes rachunki ESCROW, dzięki którym można łatwiej zabezpieczyć rozliczenia z kontrahentami. Za pośrednictwem internetowego serwisu transakcyjnego klienci mogą też składać wnioski o wakacje kredytowe, co ma związek z epidemią koronawirusa. Bank zachęca także, by z pomocą iPKO nadawać, odbierać i sprawdzać status przekazów Western Union. Ich obsługa w placówkach została wstrzymana.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies