Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Citi Handlowy oferuje 400 zł na zakupy w sieci Lidl. Oferta tylko dla użytkowników karty kredytowej Citi Simplicity

Karta prezentowa zostanie dostarczona pocztą i można z niej korzystać przez pół roku

Aby skorzystać z promocji, należy przede wszystkim złożyć wniosek o kartę kredytową. Instytucja przypomina przy tym o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych i odsyła pod ten adres po więcej informacji. Kolejnym wymogiem jest zalogowanie się przynajmniej raz do serwisu bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Trzeba to zrobić nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Przeczytajcie także: Citi Handlowy powoli żegna się z Paybackiem

Zainteresowanym promocją pozostaje dokonanie transakcji o łącznej wartości min. 2000 zł. Mają na to czas do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu zawarcia umowy. Karta prezentowa powinna być dostarczona na podany adres korespondencyjny najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniono wspomniane wyżej warunki. Promocja potrwa do 20 kwietnia 2020 roku.

Kartę prezentową Lidl o wartości 400 zł (właściwie są to dwie karty, każda po 200 zł) można wykorzystywać we wszystkich sklepach sieci i to wielokrotnie – nie ma przymusu wydawania całej sumy podczas jednych zakupów. Ważna jest sześć miesięcy, a saldo można sprawdzać przez Internet. W przypadku karty Citi Simplicity klient płaci 0 zł za jej wydanie i użytkowanie (RRSO 10,47 proc.). Ma też możliwość rozłożenia każdego zakupu powyżej 100 zł na raty czy podpięcia plastiku do aplikacji Google Pay.

Przeczytajcie także: Nowa karta Citi Handlowego i BP już dostępna

Zanim jednak zdecydujecie się na zamówienie karty kredytowej, pamiętajcie, że nie jest to produkt dla każdego klienta. Zaletą tego instrumentu płatniczego jest darmowy kredyt na wydatki bezgotówkowe. Aby jednak był on rzeczywiście darmowy, całe zadłużenie na karcie należy spłacić w tzw. grace period, a więc w okresie w którym bank nie pobiera odsetek. Jeśli nie spłaci się wszystkiego, pojawią się dość wysokie koszty, które mogą skutkować "wyhodowaniem" sobie długu. Trzeba też pamiętać, że kartą kredytową nie opłaca się wybierać pieniędzy z bankomatu. Takie transakcje wiążą się z wysokimi prowizjami, a od tak podjętych kwot od razu naliczane są odsetki.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies