Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Citi Handlowy powoli żegna się z Paybackiem. Użytkownikom kart wydanych w programie zaproponuje nowe kredytówki

Nowe karty Citi Handlowego nie będą już przez bank premiowane punktami w programie Payback

Pod koniec ubiegłego tygodnia Citi Handlowy ogłosił wprowadzenie do sprzedaży nowej Motokarty, wydawanej wspólnie z koncernem paliwowym BP. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tekście Nowa karta Citi Handlowego i BP już dostępna. Zamiast punktów Payback rabaty i moneyback. Wprowadzenie do oferty nowej karty sygnalizuje, że Citi Handlowy żegna się powoli z programem Payback.

Przeczytajcie także: Santander wprowadza nową kartę bez paska na podpis

Jak informuje biuro prasowe Banku Handlowego nowa Motokarta umożliwia identyfikację uczestnika Payback. Jej posiadacz nie będzie więc musiał mieć dodatkowej karty Payback, aby zbierać punkty u partnerów tego programu. Dotyczy to także stacji BP, bo koncern zdecydował się właśnie przedłużyć umowę z operatorem Payback. Ale Citi nie będzie już przyznawał od siebie punktów Payback w zamian za transakcje bezgotówkowe realizowane nową Motokartą, tak jak dzieje się w przypadku transakcji realizowanych wydawaną wcześniej kredytówką tego rodzaju.

Dodatkowo bank zaproponuje posiadaczom kart kredytowych wydawanych dotychczas wspólnie z Payback przejście na nowe Motokarty. Jak jednak zadeklarowała Zuzanna Przepiórkiewicz z biura prasowego Citi w Polsce, przejście będzie dobrowolne. Posiadacze wydanych już kart premiowanych punktami w programie Payback, jeżeli nie zdecydują się na zamianę na nowe Motokarty, będą mogli odnwiać swoje plastiki na dotychczasowych zasadach i nadal będą otrzymywać punkty Payback.

Przeczytajcie także: System Blik obchodzi piąte urodziny

Citi Handlowy to kolejny bank, który zdecydował się zrezygnować ze współpracy z Paybackiem. Wcześniej podobną decyzję podjął BZ WBK (obecnie Santander), który w ramach programu wydawał karty debetowe. Później jego rolę przejął mBank, ale jego współpraca z Paybackiem trwała zaledwie kilka kwartałów. Citi jest więc ostatnim bankowym partnerem Payback, który wydawał jeszcze nowe karty premiowane punktami w tym programie lojalnościowym.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies