Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa karta Citi Handlowego i BP już dostępna. Zamiast punktów Payback rabaty i moneyback

Motokarta Citi zapewnia 20 zł miesięcznie, czyli do 240 zł rocznie zwrotu za paliwo tankowane na stacjach BP

O tym, że BP i Citi zamierzają wydawać nową kartę kredytową wiadomo od grudnia ubiegłego roku. Mogliście przeczytać o tym w tekście Citi Handlowy i BP wprowadzą kartę kredytową "na selfie". Zaoferują dodatkowe korzyści podczas tankowania. Teraz znane już są szczegóły oferty. Aktualne warunki zamówienia i korzystania z plastiku ważne są do końca sierpnia bieżącego roku.

Przeczytajcie także: Citi zapowiada nową kartę kredytową

Jak wynika z informacji prasowej Citi Handlowego nowa karta kredytowa jest zwolniona z opłaty rocznej i oferuje tzw. moneyback, czyli zwrot części wydatków na paliwo realizowanych na stacjach BP. Zwrot wynosić będzie 20 zł miesięcznie, czyli 240 zł rocznie. Aby go otrzymać należy w każdym miesiącu wydać bezgotówkowo za pomocą karty co najmniej 500 zł, z czego 250 zł na stacji BP. Dodatkowo karta zapewniać będzie 10 proc. rabatu w 150 wskazanych restauracjach w Polsce.

Przeczytajcie także: Citi Handlowy wdrożył nową aplikację mobilną

Co ciekawe wcześniej Citi Handlowy wydawał już z BP Motokartę, która umożliwiała zbieranie punktów w programie Payback. Teraz w regulaminie oraz w materiałach informacyjnych dotyczących nowej karty nie znalazłem informacji, aby płatność za jej pomocą na stacjach BP była premiowana punktami. Karta służyć ma tylko jako identyfikator uczestnika Payback, dzięki czemu jej użytkownik nie będzie musiał mieć innego plastiku, aby móc w wybranych punktach handlowych zbierać punkty w tym programie. Czy to oznacza, że wraz z nową kartą Citi i BP kończą współpracę z Paybackiem? Poprosiłem o komentarz w tej sprawie biuro prasowe Citi. Gdy otrzymam odpowiedź zaktualizuję ten bądź napiszę nowy tekst.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies