Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa metoda płatności w portalu Cinkciarz. Serwis udostępnił Blika

Wcześniej użytkownicy Cinkciarza dostali możliwość korzystania z wielu innych instrumentów płatniczych, m.in. Apple Pay i Google Pay

Osoby korzystające z rozwiązań oferowanych przez portal cinkciarz.pl mogą podczas transakcji korzystać z Blika. Dotyczy to wymiany walut, przekazów pieniężnych, zasilania portfela walutowego czy doładowania rachunku Forex. W ten sposób uzupełniane jest portfolio metod płatności, w którym znaleźć można już m.in. karty płatnicze, rozwiązania Google i Apple czy usługi dostarczane przez fintechy z różnych państw.

Przeczytajcie także: Cinkciarz wchodzi w pożyczki internetowe i w walutach obcych

System nie wymaga dodatkowej rejestracji. Użytkownicy, którzy zechcą zapłacić Blikiem, powinni wybrać tę metodę i postępować standardowo: wystarczy przepisać wygenerowany kod z aplikacji banku i potwierdzić transakcję na urządzeniu mobilnym. Kolejne serwisy oferujące to rozwiązanie zapewne jeszcze bardziej wpłyną na jego popularyzację. Tylko w I półroczu ubiegłego roku użytkownicy Blika wykonali 89 mln transakcji. Niemal tyle, co w całym roku 2018, gdy było ich 91 mln.

Przeczytajcie także: Nowa metoda płatności w portalu Cinkciarz

Pod koniec ubiegłego roku mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że Conotoxia Holding, w skład której wchodzi portal cinkciarz.pl, uruchamia przekazy pieniężne w USA. Oferta ma być skierowana m.in. do Polonii, ale też do pozostałych emigrantów. Użytkownicy mogą przewalutować dolary na jedną z 27 walut (ich liczba także ma rosnąć). Pieniądze można wysłać na dowolne konto bankowe bezpośrednio ze strony internetowej lub aplikacji mobilnej.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies