Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zbliża się druga edycja rankingu najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej. Wyniki już 5 marca

Celem projektu jest m.in. promowanie idei zawodowej równości w najważniejszych instytucjach branży płatniczej w Polsce

Ranking najbardziej wpływowych kobiet w branży płatniczej redakcja cashless.pl po raz pierwszy zaprezentowała w ubiegłym roku. Publikacja spotkała się z szerokim zainteresowaniem nie tylko w świecie płatności. Zdecydowaliśmy więc projekt kontynuować i przygotować drugą edycję rankingu. Wyniki ogłosimy już 5 marca.

Przeczytajcie także: Oto najważniejsze kobiety w płatnościach 2019

Tegoroczny ranking najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej zdecydowaliśmy się rozszerzyć. Do głównej części dołączyliśmy też listę tzw. wschodzących gwiazd branży płatniczej, a więc pań nieraz o mniejszym doświadczeniu zawodowym, ale z potencjałem odgrywania ważnej roli w branży w najbliższej przyszłości.

Zmieniliśmy także metodykę rankingu, jeszcze bardziej go demokratyzując i czyniąc go bardziej obiektywnym. Wybór najbardziej wpływowej kobiety oraz wschodzącej gwiazdy branży płatniczej podzieliliśmy na dwa etapy. W pierwszym laureatki rankingu z ubiegłego roku mogły zgłaszać kandydatki do tegorocznej edycji. Następnie zwyciężczynie obu kategorii wybrano w anonimowym głosowaniu, w którym udział wzięło kilkudziesięciu specjalistów, ekspertów i managerów reprezentujących różnych uczestników polskiego rynku płatności. Ich lista dostępna będzie w raporcie z rankingiem.

Przeczytajcie także: Zmiana we władzach Komitetu Agentów Rozliczeniowych

Jak wspomniałem, premiera raportu i ogłoszenie nazwisk laureatek już 5 marca. Ranking następnego dnia będzie można pobrać ze strony cashless.pl. Z ubiegłoroczną edycją można zapoznać się klikając w link – Ranking najbardziej wpływowych kobiet w branży płatniczej 2019. Natomiast tegoroczny projekt zdecydowały się wesprzeć firmy: Visa, Mastercard oraz mBank.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies