Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Koniec programu rabatowego IAPA. PKO dezaktywuje karty wydawane do niektórych kredytówek

PKO informuje, że karty IAPA będą działać tylko do końca lutego przyszłego roku

PKO poinformował swoich klientów biznesowych, że w związku z zakończeniem programu rabatowego IAPA nie mogą w nim nadal uczestniczyć posiadacze niektórych biznesowych kart kredytowych i obciążeniowych z logo Mastercarda i Visy. W związku z tym karty IAPA zostaną dezaktywowane 28 lutego przyszłego roku. PKO wydawał je do następujących produktów: PKO Mastercard Corporate Executive, PKO Mastercard Business Złota, PKO Mastercard Corporate oraz PKO Mastercard Corporate Municipium (pakiet opcjonalny), PKO Visa Business Credit Złota (pakiet opcjonalny).

Przeczytajcie także: mBank kończy przygodę z programem Miles and More

IAPA (International Airline Passengers Association) to stowarzyszenie pasażerów linii lotniczych. Oferowany przez nie program umożliwia uzyskanie zniżek na pobyt w hotelach w różnych sieciach na całym świecie a także rabatów na wynajmowanie samochodów. Użytkownicy kart IAPA mogą też liczyć na uzyskanie bez dodatkowych opłat bonusów takich jak podwyższenie standardu pokoju czy możliwość przedłużenia pobytu o kilka godzin. Program IAPA znajduje się w ofercie także innych banków w Polsce. Zakładam, że w związku z zakończeniem tego projektu również pozostałe instytucje wycofają karty IAPA.

Przeczytajcie także: BNP Paribas wycofuje program Wizz Air

Ostatnie miesiące stoją pod znakiem szeregu zmian w ofercie dla podróżnych korzystających z różnego rodzaju programów związanych z kartami płatniczymi. Przypomnę, że niedawno BNP Paribas poinformował o zakończeniu programu lojalnościowego prowadzonego wspólnie z Wizz Air, w ramach którego za wydatki kartą przyznawano punkty, zamieniane następnie na zniżki na usługi oferowane przez tę linię lotniczą. Również mBank powoli kończy przygodę z kartą Miles and More pozwalającą na zbieranie punktów wymiennych na tańsze bilety lotnicze. Karty wciąż są jeszcze w ofercie mBanku, ale instytucja zaproponowała użytkownikom ich zamianę na inny produkt.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies