Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
BNP Paribas wycofuje program lojalnościowy Wizz Air. Punkty będzie można zbierać tylko do 25 stycznia

BNP Paribas informuje też, że w związku z planowanymi zmianami w systemie informatycznym automatycznie zamieni na złote zebrane wcześniej w programie punkty

Jak doniósł jeden z czytelników cashless.pl, BNP Paribas zamierza zakończyć program lojalnościowy Wizz Air, o czym informuje klientów w rozesłanej dzisiaj korespondencji. Przypomnę, że to projekt wprowadzony kilka lat temu przez przejęty przez BNP Paribas były Raiffeisen Polbank. Program lojalnościowy Wizz Air pozwala zbierać punkty podczas płacenia kartą kredytową. Można je zamienić na złote, które następnie można wydawać kupując produkty i usługi oferowane przez Wizz Air.

Przeczytajcie także: mBank zmienia sposób naliczania punktów Miles&More

Jak pisze czytelnik, BNP Paribas wysłał dziś informację, że punkty w programie Wizz Air będzie można zbierać tylko do 25 stycznia przyszłego roku. Informację potwierdziło biuro prasowe banku. – Decyzja ma związek z zakończeniem umowy o współpracy z firmą Wizz Air – powiedziała Izabela Tworzydło, rzecznik prasowy BNP Paribas.

Bank jednocześnie poinformował klientów, że w związku z fuzją operacyjną, czyli przeniesieniem produktów posiadanych przez klientów byłego Raiffeisen Polbanku do systemu BNP Paribas, 8 listopada wymieni na złote wszystkie punkty zebrane przez klientów i niewykorzystane do 4 listopada bieżącego roku. Punktów zebranych po tym dniu nie będzie można zamienić na pieniądze samodzielnie. Proces zostanie przeprowadzony automatycznie ostatniego dnia trwania programu.

Przeczytajcie także: Wizz wprowadza nową kartę na polski rynek

To druga dziś informacja dla klientów korzystających z usług bankowych i przewoźników lotniczych. Kilka godzin temu w serwisie cashless.pl mogliście przeczytać o tym, że mBank odbierze możliwość zbierania mil w programie Miles&More w przypadku korzystania z usług firm oferujących wymianę walut (np. Revolut czy Curve). Natomiast z nieoficjalnych informacji wynika, że BNP Paribas po zakończeniu programu z Wizz Air, do oferowanego przez siebie od dawna programu Mam Bonus zamierza wprowadzić nowe elementy, np. możliwość zbierania punktów zamiennych na korzyści.

Na koniec warto wspomnieć, że klienci Wizz Air swego czasu mogli też korzystać z przedpłaconej karty wydawanej wspólnie z Euronetem. Karta Wizz Prepaid Travel Card nie jest jednak już wydawana od 10 kwietnia ubiegłego roku.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies