Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Tańsze paliwo na stacjach Orlenu dla klientów Aliora. Korzyści dostępne dla uczestników programu Orlen w portfelu

Zniżlki na paliwo dostępne są dla klientów posiadających akcje koncernu paliwowego. Alior jest kolejną instytucją, która przystąpiła do współpracy z Orlenem w tym obszarze

Klienci wybranych biur maklerskich (m.in. PKO czy mBanku a od niedawna także Aliora) mogą przystąpić do programu polskiego koncernu paliwowego. Orlen w portfelu, bo tak brzmi jego nazwa, oferuje kilka bonusów, wśród których znaleźć można zniżki na stacjach benzynowych firmy. Wynoszą one 10 gr na litrze paliwa Efecta oraz LPG oraz 15 gr na litrze paliwa Verva. Rabat jest jednak limitowany – w promocyjnej cenie miesięcznie zatankować można łącznie 300 litrów wspomnianych paliw. Firma przekonuje, że korzystając z promocji, można zaoszczędzić na paliwie do 540 zł rocznie.

Przeczytajcie także: Orlen chce ułatwić sposób płacenia za paliwo

Klienci zyskują też 10 proc. rabatu na produkty z oferty pozapaliwowej dostępne na stacjach. Nie dotyczy to jednak alkoholu, papierosów i doładowań kart telefonicznych. Na rabatach się nie kończy – uczestnik programu może skorzystać z Akademii Inwestowania. To projekt poświęcony tematyce funkcjonowania rynku kapitałowego. Uczestnicy mają dostęp podręczników i wykładów do samodzielnej nauki, przygotowanych przez ekspertów z CFA Society Poland.

Przeczytajcie także: Rozszerzenie testów eParagonu - usługa dostępna na stacjach Orlenu

Aby wziąć udział w programie Orlen w portfelu należy posiadać rachunek maklerski w jednym z domów biorących udział w promocji. Trzeba też kupić minimum 50 akcji PKN Orlen. I tu uwaga: pakiet akcji musi być utrzymywany na rachunku przez co najmniej miesiąc kalendarzowy. To uprawnia do uzyskania rabatów, które obowiązują przez miesiąc. Aby je zachować, należy utrzymać papiery wartościowe. Pisząc krótko: dopóki jesteście akcjonariuszami Orlenu, możecie brać udział w programie.

Zainteresowani akcją muszą też wypełnić formularz rejestracyjny. Jest on dostępny w domach maklerskich. Ich listę i szczegóły dotyczące promocji znajdziecie pod tym adresem.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies