Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
To już oficjalne: SGB wprowadza nowe "Konto Tak" za 1 zł miesięcznie i pionowe karty

Nowy rachunek i debetówki od dziś w ofercie banków z grupy SGB

Z dzisiejszego komunikatu prasowego wynika, że banki spółdzielcze z grupy SGB zaoferowały właśnie klientom nowe "Konto Tak" wraz z pionowymi kartami debetowymi. Tym samym potwierdziły się informacje cashless.pl na ten temat z wczoraj (tekst dostępny jest tutaj). Komunikat prasowy zdradza więcej szczegółów na temat nowej oferty SGB.

Przeczytajcie także: Zobaczcie designerskie i pionowe karty od SGB

SGB informuje zatem, że jego nowa oferta działa zgodnie z zasadę 3x1. Ma to oznaczać, że klient płaci 1 zł za prowadzenie konta i nie jest to powiązane ze spełnieniem dodatkowych warunków. Ponadto jedna transakcja miesięcznie zwalnia z opłaty za używanie karty. Kolejna "jedynka" oznacza 1 zł opłaty za skorzystanie z bankomatu w Polsce, który nie należy do SGB.

Dodatkowe korzyści to w przypadku karty Mastercard udział w programie lojalnościowym "Bezcenne Chwile", a dla posiadaczy kart Visa program "Visa Oferty". Osoby, które zdecydują się otworzyć "Konto Tak" uzyskają dostęp do bankowości internetowej, a także będą mogły korzystać z Blika oraz płatności Apple Pay, Google Pay i Garmin Pay, a wkrótce także Fitbit Pay.

Przeczytajcie także: Doganiają Garmin Pay. Fitbit Pay na polskim rynku płatności

Natomiast w II kwartale 2020 r. SGB chce udostępnić aplikację mobilną, która ma zastąpić oferowany obecnie Portfel SGB. Nowa apka ma pełnić rolę bankowości mobilnej, a nie tylko aplikacji płatniczej. Będzie więc pozwalała zarządzać rachunkami, kartami i innym produktami posiadanymi w SGB. Będzie też zawierać kilka ciekawych funkcji, jak np. możliwość włączania i wyłączania abonamentów np. w serwisach takich jak Netflix, HBO GO czy Spotify.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies