Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Doganiają Garmin Pay. Czwarta instytucja wprowadza na polskim rynku płatności Fitbit Pay

Od teraz do portfela Fitbit Pay można dodawać karty wydane m.in. w Polsce przez Transferwise

Producent zegarków i opasek sportowych Fitbit poinformował na swojej stronie internetowej o uzupełnieniu listy instytucji finansowych oferujących swoim klientom płatności Fitbit Pay. Od teraz usługa dostępna jest dla użytkowników kart brytyjskiego fintechu Transferwise. Dotyczy to także klientów z Polski. Wcześniej płatności te wdrożyły banki Pekao i Santander oraz Revolut.

Przeczytajcie także: Operator Fitbit Pay został przejęty przez Google

Transferwise to firma, która specjalizuje się w przelewach międzynarodowych. Obsługuje transakcje w kilkudziesięciu walutach świata. Oferuje także wirtualny portfel, którym można zarządzać za pomocą aplikacji mobilnej, i do którego wydawane są rozliczeniowe karty z logo Mastercarda. I to właśnie te plastiki można dodawać od teraz do usługi Fitbit Pay.

Przeczytajcie także: Fani Motoroli też już mogą płacić zegarkami

Z kolei Fitbit Pay to zbliżeniowe płatności mobilne, z których korzystać można za pomocą smartwatchy i opasek fitnesowych sprzedawanych przez Fitbit. Aby zacząć to robić, należy najpierw do aplikacji mobilnej Fitbit dodać kartę wydaną przez współpracującą z producentem instytucję. Konkurencyjnym rozwiązaniem są płatności Garmin Pay także dostępne w Polsce. Korzystać z nich mogą klienci ośmiu instytucji. Fitbit Pay goni więc konkurenta pod względem dostępności, bo lada dzień ma zostać wdrożony w kolejnym banku z Polski, czyli w spółdzielczej grupie SGB.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies