Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Fani Motoroli też już mogą płacić zegarkami. Oto nowy smartwatch Moto 360 z Google Pay

Niestety, zegarek nie jest tani, kosztuje prawie 350 dolarów

Motorola od dawna ma wielu fanów, także w Polsce. Firma była jednym z liderów rynku komórek w latach 90-tych ubiegłego wieku, by później na długie lata stracić tę pozycję. Obecnie pod jej marką znów sprzedawane są telefony, ale nie tylko. Właśnie na rynek trafił nowy smartwatch Moto 360, wyposażony w moduł NFC i obsługujący płatności Google Pay.

Przeczytajcie także: Dostawca płatności Fitbit Pay przejęty przez Google

Moto 360 ma okrągłą tarczę, korpus ze stali nierdzewnej i występować będzie w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, srebrnej i różowego złota. Smartwatch wyposażony jest w wyświetlacz o średnicy 1,2 cala. W trybie oszczędzania w pełni naładowana bateria ma pozwolić na korzystanie z urządzenia przez trzy dni. Ładowanie ma trwać nie więcej niż 60 minut. Niestety, urządzenie nie jest tanie – kosztuje 349,99 dolarów. Więcej na temat specyfikacji technicznej Moto 360 możecie przeczytać w serwisie Tabletowo.

Przeczytajcie także: Nowy zegarek Fossil z Google Pay

Na rynku jest coraz więcej smartwatchy umożliwiających zbliżeniowe płatności mobilne. Oprócz tych z systemem Wear OS, pozwalających na korzystanie z Google Pay oraz tych z systemem iOS, na których działa Apple Pay, dostępne są urządzenia z alternatywnymi płatnościami. Mam na myśli m.in. smartwatche sportowe Garmin oraz Fitbit. Ta ostatnia firma wkrótce zostanie przejęta przez Google'a. Na razie nie wiadomo, co to oznacza dla oferowanych przez nią płatności Fitbit Pay. Więcej na ten temat tutaj.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies