Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
O przyszłości rynku płatniczego. Już 4 listopada kolejne spotkanie Payment Meeting

Jak co roku, jesienią w warszawskim hotelu Bristol spotkają się eksperci z branży finansowej i płatniczej, by zastanowić się nad jej przyszłością

Już 4 listopada 2019 r. w Warszawie odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Payment Meeting. To cykliczne spotkania osób związanych z finansami i branżą płatniczą. Tym razem jednym z tematów przewodnich będzie chmura obliczeniowa. Operator Chmury Krajowej przedstawi uczestnikom szczególy tego projektu oraz opowie o jego wykorzystaniu w zakresie finansów.

Przeczytajcie także: W rozwoju sieci akceptacji kart Polska wykonała skok cywilizacyjny

Przeglądając agendę spotkania można też zauważyć, że nie zabraknie informacji o e-tożsamości oraz cyberbezpieczeństwie. O nowych doświadczeniach użytkowników płatności online opowiedzą przedstawiciele Visy oraz ING Banku Śląskiego. Ciekawostką będą też na pewno wystąpienia z zakresu bezpieczeństwa kryptograficznego oraz na temat projektu Autopay.

Przeczytajcie także: Co branża finansowa robi dla klimatu i ziemi? Czytajcie green-news.pl

Interesująco zapowiada się także panel dyskusyjny, w którym udział wezmą: Michał Bolesławski, wiceprezes ING, Jakub Kiwior, dyrektor zarządzający regionem Europy Środkowo-Wschodniej w Visie, Dariusz Mazurkiewicz, prezes Blika oraz Błażej Mika, wiceprezes SGB.

Więcej szczegółów na temat Payment Meeting znajdziecie na stronie www.paymentmeeting.pl. Redakcja cashless.pl objęła to wydarzenie patronatem medialnym. Zapraszam

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies