Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Startuje kanał Cashless na YouTube

Od teraz będziecie mogli nie tylko czytać o nowych technologiach w finansach, ale także oglądać, jak w praktyce można z nich korzystać

Wielu naszych czytelników skarży się, że dużo piszemy o płatnościach mobilnych, aplikacjach i innych nowinkach technologicznych, ale w praktyce nie wiedzą, jak z nich skorzystać. Postanowiliśmy to zmienić i uruchomiliśmy kanał naszego serwisu na portalu You Tube, na którym będziemy prezentować praktyczne wykorzystanie opisywanych przez nas technologii.

Przeczytajcie także: Najpopularniejsze konta osobiste, II kw. 2015 r. – raport Cashless

Pierwszy film, jaki się na nim znalazł, to poradnik, w którym pokazujemy, jak wypłacić gotówkę z bankomatu przy pomocy systemu Blik. W filmie wykorzystaliśmy bankomat Euronetu oraz smartfon z systemem Android z aplikacją mBanku. Procedura wypłaty Blikiem w przypadku właścicieli kont w innych bankach lub dla smartfonów z systemami operacyjnymi Windows Phone czy iOS mogą się nieznacznie różnić od tego, co zobaczycie na filmie.

Na przykład w telefonach z Windows Phone najpierw trzeba się zalogować do aplikacji mBanku i dopiero wtedy wygenerować kod Blik. Z kolei bankomaty BZ WBK najpierw wymagają podania kodu Blik a dopiero później wskazania kwoty wypłaty, chęci otrzymania wydruku potwierdzenia itd.

Przeczytajcie także: Karta, która wpędziła w kłopoty DNB

Kolejne filmy znajdą się na naszym "youtubowym" kanale już wkrótce. Zapraszamy do oglądania, komentowania i wskazywania nam, co jeszcze chcielibyście zobaczyć na wideo. A tak wypłata gotówki Blikiem wygląda na naszym filmie:

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies