Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Realne zmiany na rynku płatniczym po PSD II. Już 8 kwietnia kolejne spotkanie Payment Meeting

Wśród prelegentów konferencji są przedstawiciele m.in. banków, agentów rozliczeniowych, dostawców usług płatniczych i fundacji Polska Bezgotówkowa

Już 8 kwietnia 2019 r. w Warszawie odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Payment Meeting. To cykliczne spotkania osób związanych z finansami i branżą płatniczą. W ich trakcie uczestnicy otrzymują solidną porcję wiedzy o zmianach w płatnościach, nowych planach uczestników rynku a także oczekiwanych nowościach legislacyjnych.

Przeczytajcie także: Jest projekt ustawy brexitowej

Podczas najbliższej edycji konferncji goście rozmawiać będą na temat faktycznych zmian po PSD II. Spróbują odpowiedzieć też na kilka ważnych pytań: Co już zmieniła implementacja dyrektywy UE? Jakie powstały lub jakie za chwilę powstaną nowe usługi płatnicze? Jak zmieni się krajobraz dostawców usług płatniczych?

Nie zabraknie też prezentacji dotyczących nowych propozycji związanych z płatnościami – zarówno ze strony bankowych, jak i niebankowych usługodawców. Uczestnicy posłuchają o projektowaniu i wdrażaniu aplikacji mobilnych w sektorze finansowym oraz nowym, ciekawym rozwiązaniu przygotowanym przez jednego z agentów rozliczeniowych przy współpracy z wiodącym producentem telefonów komórkowych.

Przeczytajcie także: Ranking najbardziej wpływowych kobiet w branży płatniczej

Ponadto fundacja Polska Bezgotówkowa podsumuje swoją działalność i wskaże plany na przyszłość, a o kierunkach rozwoju split payment opowie przedstawiciel Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności. Ciekawostką będzie na pewno wizja podziału tortu open banking przez dr. Krzysztofa Korusa.

Więcej szczegółów na temat najbliższej edycji konferencji Payment Meeting znajdziecie na stronie wydarzenia. Serwis cashless.pl objął je patronatem medialnym. Zapraszam.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies