Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Uber Black wkrótce w Warszawie. Amerykanie szukają chętnych do współpracy

Nowa usługa to przejazdy luksusowymi samochodami i z najlepiej ocenianymi kierowcami

Uber poinformował swoich kierowców, że wkrótce zamierza uruchomić w Warszawie nową usługę Uber Black. To przejazdy luksusowymi samochodami i z najlepiej ocenianymi kierowcami. Jak podkreślają Amerykanie, to usługa premium przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów.

Przeczytajcie także: Uber zainwestuje w Polsce miliony i zatrudni setki ludzi

Większy komfort podróży ma być zapewniony dzięki dokładniejszej selekcji aut. Przed dopuszczeniem do jazdy, każdy samochód musi przejść weryfikację w biurze Ubera w Warszawie. Przejazdy Uber Black mogą świadczyć kierowcy z minimalną średnią ocen 4,8 posiadający samochody ze skórzanymi fotelami określonych modeli i marek. Na liście znajdują się m.in. Cadillac CTS i XTS, Volvo S80, Jaguar XF, Infiniti Q50, Mercedes, Lexus, BMW i Audi, Bentley, Rolls-Royce, Tesla, Maybach i Porche. Samochody nie mogą być starsze niż z 2012 r.

Przeczytajcie także: Uber chce być jak Revolut

Opłaty za przejazdy limuzynami będą oczywiście wyższe niż w przypadku innych usług Ubera czyli Select i X. Jednak zastanawiam się, czy w ogóle w Warszawie znajdą się chętni, by wozić pasażerów tak luksusowymi autami. Natomiast sam fakt, że Uber wprowadza w stolicy znaną z innych rynków wersję usługi, świadczyć może o zmianach, które zaszły na tym rynku. Firmy przewozowe od dawna twierdziły, że dla polskiego pasażera najważniejsza jest niska cena. Jakość w tym także w Uberze schodziła zatem na dalszy plan. Teraz Amerykanie uznali, że pora sięgnąć po zamożniejszego i bardziej wymagającego klienta.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies