Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Rekord terminali podczas ostatniego Finału WOŚP. Za ich pomocą wpłaciliście 1,4 mln zł

Obsługująca płatności First Data chwali się także dobrymi wynikami wpłat realizowanych kartami przez internet i telefon

Podobnie jak w ubiegłym tak i w tym roku spółka First Data Polska obsługiwała terminale płatnicze, w które wyposażeni byli wolontariusze podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Urządzenia były też dostępne we wszystkich placówkach mBanku. Łącznie na rzecz WOŚP pracowało 740 POS-ów. Za ich pomocą wpłaciliście na rzecz fundacji Jerzego Owsiaka ponad 1,4 mln zł, czyli ponad dwa razy więcej niż w ubiegłym roku, gdy wartość wpłat przekroczyła 650 tys. zł.

Przeczytajcie także: Mastercard podsumował Finał WOŚP

First Data obsługiwała także wpłaty kartami przez internet i telefon. Ich wartość również wzrosła więcej niż dwukrotnie. W tym roku wpłaciliście w ten sposób ponad milion złotych, podczas gdy w roku ubiegłym wartość wpłat wyniosła ok. 440 tys. zł. Warto przypomnieć, że WOŚP możecie wspierać przy pomocy kart cały rok. Wystarczy wejść na stronę: http://wplata-karta.wosp.org.pl.

Przeczytajcie także: Seniorzy używają kart płatniczych częściej niż Wam się wydaje

Podczas 27. Finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbierała pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. First Data zagrała z WOŚP już po raz 24., pokrywając, jak co roku, opłaty transakcyjne za wpłaty przez telefon i internet. Wolontariusze z First Data, oprócz przyjmowania wpłat kartą przez telefon w telewizyjnym studiu, weryfikowali również zgłoszenia uczestników Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców, którzy rywalizowali o najwyższe numery Złotych Serduszek lub Złotych Kart Play.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies