Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
AKTUALIZACJA
Uwaga, awaria Revoluta. Nie działa większość funkcji w aplikacji

Na razie nie wiadomo, czy awaria obejmuje funkcjonowanie kart płatniczych

Niemiła niespodzianka spotkała dziś klientów Revoluta. Firma poinformowała przed chwilą na Twitterze o problemach związanych z funkcjonowaniem aplikacji mobilnej. Większość funkcji ma być obecnie niedostępnych. Sprawdziłem i rzeczywiście apkę można uruchomić, ale nie daje się np. przeliczyć wybranej kwoty z waluty na walutę. Z wpisu na Twitterze nie wynika, czy awaria obejmuje też karty Revoluta.

Przeczytajcie także: Revolut doda automatyczną wymianę walut

To nie pierwsze problemy techniczne Revoluta w ostatnim czasie. Parę miesięcy temu fintech tłumaczył się z dużej awarii, w wyniku której nie działały wydane przesz niego karty płatnicze. Trzeba jednak oddać, że zarówno wtedy jak i teraz spółka nie chowa głowy w piasek i lojalnie informuje klientów o możliwych niedogodnościach oraz przeprasza za ich zaistnienie. W branży finansowej nie jest to takie oczywiste.

Przeczytajcie także: Litwa rozdaje licencje na lewo i prawo

Należy spodziewać się, że w miarę wzrostu skali działalności, a przypomnę, że Revolut ma już ponad 2 mln klientów, tego rodzaju zdarzenia jak awarie techniczne mogą się zdarzać coraz częściej. Zmagają się z nimi wszystkie duże organizacje finansowe. W Polsce właściwie nie ma tygodnia, aby z różnymi kłopotami technicznymi nie zmagał się jakiś bank detaliczny.

Aktualizacja

godz. 21.25 Kilka minut temu Revolut poinformował, że udało mu się wyeliminować przyczyny awarii, a wszystkie funkcje aplikacji powinny już działać normalnie.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: REVOLUT, AWARIA

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies