Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zmiany w serwisie transakcyjnym PKO. Bank wprowadzi nowości już 6 grudnia

To kolejny etap trwającej od kilku miesięcy ewolucji systemu iPKO

Przedstawiciele PKO już jesienią ubiegłego roku zadeklarowali zamiar przeprowadzenia zmian w systemie iPKO, których końcowym rezultatem będzie całkowicie nowy system RWD (technika umożliwiająca dostosowywanie się strony do wielkości ekranu urządzenia). Pierwsze modyfikacje zostały wprowadzone w czerwcu bieżącego roku. Wtedy w iPKO pojawiły się nowe formatki przelewów. Dziś bank zapowiedział kolejną porcję nowości.

Przeczytajcie także: Przyspieszenie zmian w iPKO

Już 6 grudnia w iPKO pojawią się nowe zakładki umożliwiające doładowania telefonów, wykonywanie wielu przelewów w trakcie jednej operacji oraz nowy wniosek o zakładanie konta firmowego. Pojawi się także możliwość zarządzania dziennym limitem transakcji oraz ułatwienia w zlecaniu podzielonej płatności, czyli tzw. split payment. Bank deklaruje, że nowe formularze będą krótsze i bardziej przejrzyste, bo wszystkie informacje zostaną umieszczone w jednej a nie w dwóch kolumnach. Czcionki i przyciski mają być większe, a dostęp do potrzebnych informacji ma ułatwiać kontekstowe menu.

Przeczytajcie także: PKO rozpoczyna zmiany w serwisie transakcyjnym

Natomiast sposób, w jaki PKO pracuje nad serwisem transakcyjnym, to przejaw nowego trendu, który polega na udostępnianiu klientom poszczególnych elementów projektu bez czekania na ukończenie całości. Dzięki temu nowe rozwiązania mają być wprowadzane szybciej i na bieżąco mogą być modyfikowane. W podobny sposób nowy serwis transakcyjny wdraża mBank. Kilka miesięcy temu udostępnił klientom pierwszą część zapowiadanych nowości, na przykład zmieniając tło oraz stronę startową systemu.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies