Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Przyspieszenie zmian w iPKO. Nowości już w przyszłym tygodniu

Serwis transakcyjny PKO za kilka dni zyska m.in. nowe formatki przelewów

PKO BP poinformował swoich klientów o kolejnych zmianach, które wkrótce wprowadzi do internetowego serwisu transakcyjnego iPKO. Już 27 czerwca zmienią się formularze służące do zlecania przelewów zewnętrznych, podatkowych oraz zagranicznych. Nowy wygląd zyskają także zakładki z odbiorcami zdefiniowanymi oraz zleceniami stałymi.

Przeczytajcie także: Będzie nowy system transakcyjny w PKO

Jak pisze PKO, formularze przelewów będą krótsze i bardziej przejrzyste, gdyż wszystkie potrzebne informacje znajdą się w jednej a nie jak dotychczas w dwóch kolumnach. Czcionki i przyciski będą większe, co ma ułatwić zlecanie przelewów oraz poprawić czytelność ekranów. Klienci będą też mogli łatwo nadawać odbiorcom własne nazwy i dodawać do nich ich zdjęcia.

Przeczytajcie także: Nowe płatności w Piotrze i Pawle

Zmiany, jakie PKO chce wprowadzić do iPKO w przyszłym tygodniu, to druga w ostatnim czasie porcja nowości, które znajdą się w jego systemie transakcyjnym. Wcześniej, bo na początku czerwca pisałem o zmianach wprowadzanych do przelewów wewnętrznych i z rachunków kart kredytowych. Tekst na ten temat znajdziecie tutaj. Bank zapowiada też następne aktualizacje zgodnie z harmonogramem zaprezentowanym jesienią ubiegłego roku. W rezultacie iPKO ma zyskać całkiem nowy wygląd i być bardziej przyjazny nie tylko dla użytkowników komputerów, ale i urządzeń mobilnych.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies