Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Twisto wraz z ING wprowadzi na polski rynek aplikację mobilną z kartą wielowalutową

Start nowej oferty jest planowany na wiosnę przyszłego roku

Twisto to czeski fintech, w który w ubiegłym roku zainwestował bank ING. Spółka dostarcza rozwiązania umożliwiające oferowanie osobom kupującym w internecie tzw. odroczone płatności. Dzięki nim klienci sklepów online mogą płacić za zamówione produkty dopiero po kilkunastu czy kilkudziesięciu dniach od transakcji. Ale wiosną przyszłego roku Twisto chce zaskoczyć rynek zupełnie nową usługą.

Przeczytajcie także: Trzeci integrator wchodzi w odroczone płatności

Jak pisze dzisiejszy Puls Biznesu, spółka planuje wprowadzenie aplikacji mobilnej wraz z kartą wielowalutową podobną do tej, z jakiej dziś korzystają klienci brytyjskiego Revoluta. – W przeciwieństwie do konkurencyjnych fintechów, oferujących konta prepaidowe, my będziemy otwierać użytkownikom linię debetową na zasadach bardzo podobnych jak w kartach kredytowych – mówi gazecie szef Twisto Michał Smida. Użytkownicy aplikacji Twisto będą mogli płacić kartą również za zakupy w stacjonarnych punktach usługowo-handlowych.

Przeczytajcie także: Bramka imoje ma już 200 klientów

Specjaliści cytowani przez Puls Biznesu wskazują, że nowy produkt Twisto może znaleźć uznanie wśród klientów. Zwłaszcza, że czeski fintech może korzystać ze wsparcia Banku Śląskiego. Dzięki temu aplikacja i karta będą mogły być oferowane wyselekcjonowanej grupie klientów potencjalnie mocno zainteresowanej tego typu rozwiązaniami, a więc aktywnie korzystającej z internetu i kupującej w środowisku e-commerce.

Źródło: Puls Biznesu

KATEGORIA
INNI NAPISALI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies