Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowość w aplikacji Getinu. Już dostępne przelewy ekspresowe

Wcześniej transakcje realizowane przez system Express Elixir KIR-u klienci mogli zlecać przez serwis internetowy

W markecie Google Play możecie znaleźć aktualizację aplikacji mobilnej Getinu, która wprowadza przelewy ekspresowe w systemie Express Elixir. Zakładam, że podobną aktualizację znajdziecie także w App Store. W aplikacji na telefony z Androidem funkcja dostępna jest po wyborze przelewu zwykłego, gdzie należy wskazać, czy ma być to przelew tradycyjny czy ekspresowy.

Przeczytajcie także: Kłopoty użytkowników aplikacji EnveloBanku

Przelewy w systemie Express Elixir trafiły do oferty Getinu kilka tygodni temu i można było je zlecać np. przez internetowy system transakcyjny. Obecnie z systemu zarządzanego przez KIR korzystać mogą klienci kilkunastu banków działających na polskim rynku. Niedawno przystąpiły do niego, oprócz Getinu, także Credit Agricole, PKO BP czy BGŻ BNP Paribas. Wkrótce znajdzie się w nim zapewne i Pekao.

Przeczytajcie także: W IKO płatności Blikiem z karty kredytowej

Warto natomiast podkreślić, że przelewy ekspresowe w aplikacjach mobilnych to wciąż nie jest standard na polskim rynku. Nawet banki, które formalnie oferują tego rodzaju usługę, nie zawsze umożliwiają jej realizację za pośrednictwem smartfonów. Getin jest więc w awangardzie. Co ciekawe jednak w jego aplikacji wciąż nie mogę znaleźć opcji przelewu na numer telefonu, która realizowana byłaby Blikiem. Blik wykorzystuje do niej właśnie system Express Elixir.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies