Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kłopoty użytkowników aplikacji EnveloBanku. Instytucja twierdzi, że awaria została usunięta

Problemy pojawiły się po zamieszczeniu aktualnych wersji oprogramowania w marketach Google Play i App Store

Od kilku dni czytelnicy Cashless piszą do redakcji o pojawiających się błędach w aplikacji EnveloBanku. Alarmujące komentarze zamieszczane są także w marketach z aplikacjami. Klienci banku piszą, że po niedawnej aktualizacji oprogramowania nie działa PIN, a po usunięciu apki i ponownej instalacji nie można aktywować dostępu do konta, bo nie działają kody SMS.

Przeczytajcie także: Klienci Pocztowego doczekają się aplikacji?

Redakcja Cashless zapytała rzecznika Banku Pocztowego, Bartosza Trzcińskiego o powody awarii i termin jej usunięcia. W nadesłanej odpowiedzi czytam, że w ubiegłym tygodniu bank udostępnił użytkownikom aktualizacje swojej aplikacji w wersji na urządzenia z systemami Android i iOS. Rzecznik potwierdza, że osoby, które pobrały oprogramowanie w tym czasie mogły mieć problem z logowaniem. – Bank wystawił w aplikacji komunikat o możliwych problemach z logowaniem. Wszystko już działa poprawnie – zapewnia Trzciński.

Przeczytajcie także: Wystartował EnveloBank

Jednak najnowsze komentarze zamieszczane także dzisiaj w Google Play świadczą o tym, że niektórzy klienci nadal mają problem z aktywacją aplikacji.

EnveloBank to nowe otwarcie w historii Banku Pocztowego. Marka miała przyciągnąć nową grupę młodych i aktywnych klientów. Aplikacja jest dostępna od września 2017 r. czyli od startu banku. Na razie w markecie oprogramowanie zostało ocenione przez około 200 osób, z czego ponad połowa przyznała mu tylko jedną gwiazdkę w skali od 1 do 5. Apkę pobrano stąd 5 tys. razy.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies