Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Klienci Pocztowego wreszcie doczekają się aplikacji. EnveloBank dla wszystkich od 2019 roku

W drugiej połowie 2018 roku w aplikacji pojawią się też płatności mobilne, choć bank nie zdradza, czy będzie to np. Blik czy Google Pay

– Użytkownicy serwisu transakcyjnego Pocztowy24 otrzymają możliwość korzystania z aplikacji mobilnej EnveloBanku w 2019 roku. Może uda się to zrobić nawet do końca bieżącego roku, ale wszystko zależy od procesów dotyczących migracji danych – poinformował prezes Pocztowego Sławomir Zawadzki podczas dzisiejszej konferencji prasowej.

Przeczytajcie także: BZ WBK poszerza dostępność Garmin Pay

Obecnie klienci Banku Pocztowego, aby skorzystać z aplikacji mobilnej, muszą zamknąć dotychczasowy rachunek, a następnie otworzyć nowy w Envelo. W najbliższym czasie takie problemy mają zniknąć i zapewne dopiero wówczas zainteresowanie aplikacją wzrośnie. Teraz, na około milion posiadaczy rachunków indywidualnych oraz mikrofirm w Pocztowym, z EnveloBanku od jego premiery we wrześniu 2017 r. skorzystało zaledwie kilka tysięcy osób.

Przeczytajcie także: ZBP uruchamia serwis dla osób niepełnosprawnych

Aplikacja EnveloBanku cały czas jest rozwijana, ale nadal brakuje w niej płatności mobilnych takich jak Blik czy Google Pay. Jak zadeklarował wiceprezes banku Robert Kuraszkiewicz, jedno z tych rozwiązań pojawi się w drugiej połowie 2018 r. Zakładam, że będzie to Blik. W miniony weekend w EnveloBanku znalazły się takie nowości jak mechanizm automatycznego oszczędzania EnveloSaver, czytnik faktur i rachunków z kodów QR, obsługa przelewów zagranicznych SEPA oraz koszyk przelewów umożliwiający realizację wielu przelewów jednocześnie.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies