Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Macie konto w Pocztowym? W EnveloBanku rachunku nie założycie

Ofertą, która na rynku znajdzie się w przyszłym miesiącu, Bank Pocztowy chce przyciągnąć do siebie zupełnie nowych klientów

Jak już pewnie wiecie, na wrzesień zapowiedziano start EnveloBanku. To aplikacja mobilna oraz internetowy serwis transakcyjny RWD, jakim Bank Pocztowy chce nadrobić dystans utracony do najnowocześniejszych instytucji finansowych na polskim rynku. Więcej na temat oferty EnveloBanku możecie przeczytać tutaj. Natomiast teraz chciałbym zwrócić uwagę na pewien jej mankament, który może stać się solą w oku klientów posiadających już rachunek w Banku Pocztowym.

Przeczytajcie także: Oto Konto jakie chcę od BZ WBK

Jak informuje biuro prasowe, dzięki wprowadzeniu EnveloBanku Pocztowy chce przyciągnąć do siebie nowych klientów internetowych i mobilnych, z którymi nie łączyły go dotąd żadne relacje. – Nie jest naszym celem namawianie ludzi do przechodzenia z Pocztowego do EnveloBanku. Zakładamy, że klienci Banku Pocztowego korzystają z jego usług z uwagi na faktyczne korzyści, jakie z tego tytułu odnoszą – pisze biuro prasowe BP.

Przeczytajcie także: Tak wygląda EnveloBank

Warto przy tym jednak pamiętać, że konsekwencją przyjętego przez Bank Pocztowy sposobu wdrożenia EnveloBanku będzie to, że klienci posiadający rachunek w tym pierwszym nie będą mogli otworzyć kolejnego w ramach oferty EnveloBanku. Biuro prasowe BP podkreśla jednak, że jeśli ktoś z posiadaczy jego rachunków będzie chciał korzystać z serwisu i aplikacji EnveloBanku, będzie mógł otworzyć tam konto, zamykając wcześniej rachunek w Pocztowym.

Fot. EnveloBank

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies