Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa promocja od Pocztowego. 360 zł za transakcje kartą w placówkach pocztowych i darmowe wypłaty z Planet Cash

Bank i Poczta zrealizowały złożoną wcześniej obietnicę wyposażenia wydawanej wspólnie karty w dodatkowe bonusy

Jak może pamiętacie od kilku miesięcy na rynku dostępna jest karta wydawana przez Bank Pocztowy wspólnie z jego największym akcjonariuszem, czyli Pocztą Polską. Podczas konferencji związanej z debiutem nowego plastiku przedstawiciele Poczty i banku zapowiedzieli, że wraz z kartą oferować będą swoim klientom dodatkowe korzyści. O tym jakie to będą benefity nie chcieli mówić. Aż do teraz.

Przeczytajcie także: Nowe konta od Banku Pocztowego

Na stronie internetowej Banku Pocztowego możecie już znaleźć informację o nowej promocji dostępnej dla klientów tej instytucji, którzy z wykorzystaniem wydawanych przez nią kart będą płacić w placówkach Poczty Polskiej. Klienci tacy mogą liczyć na zwrot 10 proc. wydatków poniesionych kartą na poczcie, jednak nie więcej niż 30 zł miesięcznie, co daje maksymalnie 360 zł rocznie. Zwrotem objęte są również wydatki kartą w internecie za produkty i usługi Envelo.

Dodatkowym warunkiem uzyskania zwrotu jest wyrażenie zgód marketingowych, udostępnienie bankowi numeru swojego telefonu a także zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł miesięcznie oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą w wysokości min. 300 zł miesięcznie.

Przeczytajcie także: Nowa karta od Poczty i Banku Pocztowego

Dodatkowo Bank Pocztowy promuje wśród swoich klientów korzystanie z bankomatów sieci Planet Cash. Do końca bieżącego roku posiadacze Bliskiego Konta Pocztowego mogą korzystać z tych urządzeń bezpłatnie. Wypłaty gotówki z innych bankomatów kosztują każdorazowo 2 zł. Tyle samo też ma kosztować transakcja w maszynach Planet Cash po zakończeniu promocji.

Jednocześnie Pocztowy cały czas oferuje zwrot 5 proc. wydatków, maksymalnie 20 zł miesięcznie, z tytułu transakcji kartą w jednej ze wskazanych kategorii placówek handlowo-usługowych. Te kategorie to zdrowie, w której mieszczą się np. apteki, kultura (np. kina) oraz sport i rekreacja (np. sklepy sportowe). Podstawowe konto Banku Pocztowego, czyli Bliskie Konto Pocztowe jest bezpłatne. Wydawana do niego karta kosztuje 5 zł miesięcznie (to obniżka z 10 zł). Opłaty można uniknąć wykonując transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł miesięcznie. Drugi rachunek – Pocztowe Konto bez Ograniczeń kosztuje 15 zł miesięcznie. W tym wypadku wszystkie bankomaty są bezpłatne.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI:

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies