Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pocztowy wreszcie otworzy się na mobilnych klientów. Start EnveloBanku w lipcu

Akcja promocyjna aplikacji planowana jest na okres po sezonie urlopowym

Bank Pocztowy jest jednym z ostatnich na polskim rynku, którego klienci nie mogą jeszcze korzystać z aplikacji mobilnej. Sytuacja ta jednak wkrótce się zmieni, bo bank chce wprowadzić na rynek nowy internetowy serwis transakcyjny oraz aplikację na najważniejsze systemy operacyjne pod marką EnveloBank. Od kilku tygodni wiadomo, że projekt jest zaawansowany, a wdrożenie nastąpi niebawem. Dziś, podczas konferencji związanej z prezentacją przygotowanej wspólnie z Pocztą karty płatniczej, prezes Pocztowego zdradził nieco szczegółów na temat debiutu nowego rozwiązania.

Przeczytajcie także: Bank Pocztowy i Poczta wprowadziły wspólną kartę

Sławomir Zawadzki podkreślił, że od strony technicznej EnveloBank jest gotowy. – Trwają ostatnie testy, w trakcie których chcemy jeszcze popracować nad wygodą korzystania z niektórych elementów EnveloBanku. Klienci otrzymają dostęp do niego na początku lipca – powiedział prezes BP. Dodał, że większa akcja promocyjna związana ze startem projektu planowana jest jednak na okres po sezonie urlopowym. – Wakacje nie są dobrym momentem na przeprowadzanie tego typu kampanii – powiedział Sławomir Zawadzki.

Przeczytajcie także: Pocztowy przygotowuje się do startu EnveloBanku

Prezes Pocztowego uniknął odpowiedzi na pytanie o funkcjonalność EnveloBanku. Stwierdził, że informacje na ten temat zostaną podane przy okazji startu aplikacji. Natomiast z wcześniejszych deklaracji przedstawicieli instytucji wynika, że EnveloBank ma być platformą łączącą usługi bankowe z logistycznymi, oferowanymi przez Pocztę. I ma to być charakterystyczna cecha aplikacji, wyróżniająca ją na tle rozwiązań konkurencyjnych banków. Pod nazwą Envelo Poczta oferuje już swoje usługi cyfrowe.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies