Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ciekawa nowość w portalu UFG. Możecie już pobrać pełną historię swoich ubezpieczeń komunikacyjnych

Aby pobrać dane, należy wcześniej zarejestrować się na stronie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, do czego możecie wykorzystać np. Profil Zaufany

UFG poinformował przed chwilą o uruchomieniu nowej funkcji swojego portalu internetowego. Dzięki niej możecie zyskać dostęp do pełnej historii swoich ubezpieczeń komunikacyjnych, czyli nazw towarzystw, w których kupiliście polisy, okresów ich ważności, numerów ubezpieczeń czy liczby i wartości zlikwidowanych szkód. Usługa dostępna jest dla wszystkich i jest całkowicie bezpłatna.

Przeczytajcie także: Yanosik Ubezpieczenia po roku od startu

Jak UFG pisze w dzisiejszej informacji prasowej, nowa usługa umożliwia także dostęp do danych tych kierowców, którzy nie posiadają czy nie posiadali w przeszłości własnego pojazdu, ale prowadzili auta, np. służbowe czy należące do członków rodziny. Aby skorzystać z nowej funkcji w portalu UFG, należy się na nim zarejestrować. Można to zrobić korzystając np. z Profilu Zaufanego założonego za pomocą konta bankowego.

Przeczytajcie także: Polisy komunikacyjne trafią do aplikacji IKO

UFG przypomina, że wszystkie firmy ubezpieczeniowe przed sprzedażą nowej polisy standardowo sprawdzają historię ubezpieczeniową potencjalnego klienta. Korzystają przy tym z bazy funduszu. – Dlatego warto sprawdzić, czy wszystkie dane w bazie UFG są zgodne ze stanem faktycznym i czy są kompletne – mówi cytowana w komunikacie prasowym Iwona Woźniak-Sadek, dyrektor biura obsługi klienta UFG. W przypadku znalezienia nieścisłości należy je wyjaśnić z ubezpieczycielem, którego polisy one dotyczą.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies